BY-TERRY---GAMME-def---BD

TZ: By Terry – Teint Expert

Dokonalý make-up je nyní hračkou s novou kolekcí Teint-Expert od značky By Terry!

 Francouzská kosmetická značka By Terry přichází s další unikátní kolekcí, která promění všechny ženy v expertky na perfektní make-up. Nová neodolatelná kolekce Teint-Expert obsahuje tři inteligentní a revoluční štětce společně se dvěma inovacemi make-upů pro zcela bezchybný vzhled. Díky těmto produktům dosáhnete perfektního nalíčení v pár krocích. Terry de Gunzburg o kolekci Teint-Expert říká: „Nikdy netvořím nic od samého začátku, vždy zdokonaluji, abych vytvořila ty nejlepší produkty. Nyní nabízím všem ženám spojení luxusu a dokonalosti, které sama tak miluji.“

„Hračičky“ pro perfektní make-up

Terry de Gunzburg je známá svou zálibou v každém detailu a zároveň jako uznávaná malířka ví, že štětce hrají esenciální roli pro dokonalý výsledek. Proto By Terry přichází se třemi revolučními štětci na make-up, se kterými vykouzlíte bezchybný vzhled během pár minut. Stencil Foundation Brush, Soft-Buffer Foundation Brush, Sponge Foundation Brush – je jedno po kterém z nich zrovna šáhnete, protože všechny spojují následující skvělé výsledky - s každým z nich použijete méně Vašeho oblíbeného produktu, lépe ho zapracujete do pleti, prodloužíte délku Vašeho perfektního make-upu a výsledkem je naprostá přirozená dokonalost. Stačí jen vyzkoušet.

Soft-Buffer Foundation Brush

By Terry přichází s novou technikou nanášení make-upu ve formě revolučního štětce Soft Buffer Foundation Brush, který vykouzlí bezchybně dokonalý make-up během pár minut. Docílíte s ním úžasného rozetření make-upu a vůbec nezáleží, zda máte tekutý, krémový nebo pudrový make-up. U všech typů make-upu vytvoří to samé – perfektně přirozený výsledek. Obsahuje pevná a zároveň velmi jemná vlákna, která dovolují vytvořit uhlazený vzhled. S jeho zakulaceným designem se dostanete na všechna potřebná místa a make-up rozetřete naprosto dokonale. Manipulace s ním je také velmi jednoduchá, a tak se budete na svůj každodenní líčící rituál vlastně těšit. Pro bezchybně krásný make-up naprostý must have!

Sponge Foundation Brush

Houbička je dalším skvělým pomocníkem pro precizně rozetřený make-up. Díky špičce na konci houbičky se dostanete na jakékoliv místo obličeje a zároveň s ním skvěle rozetřete make-up vzorně do ztracena. Dokážete s ním i perfektně zakrýt vše, co je potřeba a přesto bude make-up působit krásně přirozeně. Neobsahuje latex a můžete ji i vyprat.

Stencil Foundation Brush

Další štětec na make-up z nové kolekce Teint-Expert má také perfektní tvar, díky kterému vytvoříte nádherně přirozený make-up. Výborně se s ním make-up vrství a zároveň šetříte produktem, protože ho používáte opravdu jen maličko. Roztírejte make-up od středu obličeje směrem do stran. Vyzkoušejte a uvidíte.

 Light-Expert Click-Brush

Pokud se Vám zdá název trochu povědomý, tak se určitě nemýlíte – jedná se o inovaci původního make-upu ve štětci Light Expert, který si oblíbily tisíce žen na světe. Pro svůj velký úspěch Terry de Gunzburg posouvá hranice dokonalosti pro přirozený vzhled. Light-Expert Brush obsahuje technologii I.M.C®, která spojuje mikročástečky a mikropigmenty, jež dokážou zbavit pleť veškerých nedokonalostí. To, že pleť bude vypadat lépe při pravidelném používání není jediným benefitem tohoto produktu – make-up je v praktické formě zkoseného štětce, který má čtyři otvory pro bezchybně dokonalý make-up. Můžete tak rovnou pracovat a roztírat make-up od středu směrem do strany. Poslední skvělou vlastností je jeho lehká textura – dokáže krásně přilnout k pleti a vytvořit tak zcela dokonalý a svěží vzhled. Light Expert Click Brush je zkrátka ideálním produktem pro bezchybně přirozený make-up a zároveň je určitě must-have produktem do Vaší kabelky, jelikož s ním velmi snadno můžete oživit Váš make-up během dne a být tak za hvězdu za jakékoliv situace. Dostupný v 6 odstínech.

 Cover Expert SPF 15

Je dalším produktem, který Terry de Gunzburg zdokonalila – tento krycí make-up nabízí mladistvý, perfektní vzhled a zároveň Vaší pleť chrání ochranným faktorem 15. Obsahuje I.M.C® technologii, která je koncentrací jemných mikročásteček, krycích mikro-pigmentů a minerálního pudru. Tyto ingredience napravují vzhled pleti a make-up je tak současně i péčí. Cover Expert s ochranným faktorem 15 si jistě zamilujete – dokáže totiž vytvořit naprosto nádherně sjednocený vzhled s vysokou schopností krytí a zároveň zanechá pleť po celý den matnou. Nemusíte se také bát, že by pleť pod nánosem hutného make-upu nemohla dýchat – tento mýtus Cover Expert bezpečně vyvrací – jeho lehká textura dovoluje perfektní krytí a pleť přesto krásně dýchá. Dostupný v 10 odstínech.

Produkty By Terry jsou k dostání v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz.

   

Zpět

Scroll To Top