SUMMER16-SUNCRUISE-60x80

TZ: By Terry – Sun Cruise

Letošní léto zkrátka bude stát za to, a to i díky mimořádně vydařené letní kolekci Sun Cruise od francouzské značky By Terry. Těšit se můžete na úžasné paletky, ve kterých se skrývá hned několik produktů - bronzer, tvářenka a rozjasňovač. Dále vás již netrpělivě vyhlíží tekutý zkrášlující bronzer, pestré barvy voděodolných linek a tři krásné odstíny pečujících rtěnek s kyselinou hyaluronovou. Ať bude váš favorit jakýkoliv, tak rozhodně nebudete litovat. Léto nám již klepe na dveře a je potřeba kromě neodolatelného úsměvu nasadit i sluncem políbený vzhled, který vám vydrží i během letních radovánek.

TERRYBLY DENSILISS SUN GLOW

Protivráskové bronzující zkrášlující sérum

TERRYBLY DENSILISS SUN GLOW je první protistárnoucí bronzer, který pleť dokonale rozjasní jako BB krém, zároveň je krycí jako make-up a pečující jako sérum. Obsahuje protistárnoucí mimetický faktor, jenž je obohacen o jemné mikročástečky a superjemné pigmenty. Po použití je pleť nádherně vyhlazená a vypnutá, nedokonalosti jsou zmírněny a pleť září odpočatým vzhledem.

Tento produkt je naprosto ideální kamkoliv, kde je krása nutností!

Použití: S Terrybly Densiliss Sun Glow si můžete hrát – můžete ho použít samostatně, smíchat ho s vaším make-upem nebo ho použít jako bronzer. Záleží jen na vás, ve všech třech variantách bude vypadat úžasně.

 

SUN DESIGNER PALETTE

Bronzer – rozjasňovač – tvářenka - stíny

Naprostý must-have pro nadcházející období – v každé paletce se skrývá vše, co budete potřebovat pro nekonečně dlouhé procházky po pláži při západu slunce, večerní koktejl i posezení s kamarádkami. Sluncem políbené odstíny matných a zářivých barev v sobě skrývají bronzer, tvářenku, rozjasňovač i stíny. Jednotlivé barvy jsou naprosto neodolatelné, a co teprve když je smícháte a vytvoříte tak jedinečnou kombinaci, která vám vykouzlí nádherný vzhled během vteřiny. Co víc si přát?

Na výběr máte ze dvou žhavých odstínů – Tan&Flash Cruise a Light&Tan Vibes.

 

LINE DESIGNER

Co neodmyslitelně patří k létu jsou barevné linky a By Terry to moc dobře ví, proto přichází s krásnými letními odstíny, které budou lichotit vašim očím za každé situace. Jejich dlouhodržící a voděodolný efekt Vás nadchne – jako vystupující bohyně z oceánu Vám budou všichni muži na pláži ležet u nohou! Co si určitě také zamilujete, je precizní štěteček, se kterým se linky budou nanášet s lehkostí. Tak teď „jen“ vybrat ten nejhezčí odstín.

ŠŤAVNATÉ A PLNÉ RTY S HYALURONIC SHEER ROUGE

Letní rty jsou plné hříchu, a proto by měly zářit, být delikátně jemné, plné a sladké. Hyaluronic Sheer Rouge obsahuje kyselinu hyaluronovou, která dodá objem a hydrataci rtům, vyplní jejich vrásky a jemné linky. Rtěnky v nových odstínech přímo vybízejí k polibku!

Na výběr jsou tři nové flirtující odstíny:

Rose Boom Boom                                          Zest Shot                                                        Pink Up

Produkty By Terry jsou k zakoupení v salonu L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz.

   

Zpět

Scroll To Top