SKINCARE-NETTOYANT---Gamme-Pureté---BD

TZ: By Terry – Purete

By Terry má nyní na výběr 5 produktů, které se postarají o odlíčení, tonizaci a odstranění odumřelých buněk. Ať už si vyberete kterékoliv produkty z jejich čistící řady, rozhodně nebudete litovat – všechny napomáhají detoxikaci pleti, jejímu prozáření a dokonalému vyčištění. Čistá pleť je zkrátka základ pro krásnou pleť a By Terry to moc dobře ví.

MICELLAR WATER CLEANSER NOVINKA

Odlíčení – Hydratace Tato jemná micelární voda pro pleť a oči jemně odlíčí veškerý druh make-upu a nečistot, zatímco zanechává pleť svěží a perfektně vyčištěnou. Vhodné pro všechny typy pleti.

CLEANSING OIL

Dokonale rozpouští make-up – Hydratace Odličovací olej pro pleť a oči dokonale rozpustí i voděodolný make-up a dodává pleť hydrataci i při odličování. Vhodné pro všechny typy pleti.

NUTRI PURE

Čištění – Vyhlazení Čistící balzám velmi šetrně odlíčí veškeré nečistoty na pleti a zanechá ji čištou, prozářenou a vyhlazenou. Vhodné pro suchou a citlivou pleť.

HYDRA TONER

Osvěžení – Revitalizace Hydratační toner vyrovnává přirozené PH pleti a připraví pleť pro následující kroky, které tak proniknou do nejhlubší vrstvy pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti. .

DUAL EXFOLIATION SCRUB NOVINKA

Hloubkové čištění – Odstranění odumřelých buněk Ultra jemná textura exfoliačního balzámu zbaví šetrně pleť odumřelých buněk a zároveň ji nechá perfektně vyčištěnou, prozářenou a zrelaxovanou. Vhodné pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

   

Zpět

Scroll To Top