SUMMER-Visuel-Gamme-BD

TZ: By Terry Splash Evasion

Bez letní stylové kolekce SPLASH EVASION od značky By Terry se během letošního léta rozhodně neobejdete. Francouzská značka si pro Vás připravila 3 ikonické produkty, díky kterým budete v letním žhavém období zcela neodolatelná.

Tea to Tan Body&Face

Aqua-Tint Lip&Cheek

Mascara Terrybly Waterproof

By Terry - Tea to Tan Body&Face (100 ml za 1 890,-Kč)

Tea to Tan je hydratační bronzer ve spreji, který se stane Vaším miláčkem pro nadcházející období. Je tvořen 100% vodou a kromě svých „bronzujících“ účinků se pyšní i aktivními ingrediencemi, které z něj dělají zároveň kvalitní péči a šampiona pro letní období. Díky výtažkům z černého a červeného čaje, jež jsou známé pro své silné antioxidační účinky, okysličíte pleť a pokožku těla na maximum a dodáte jim potřebnou dávku hydratace. Zlaté mikročástečky zjemní a napraví texturu pleti a pokožky a dodají jim zářivý efekt slunečních paprsků. Aktivní voda z ovoce zase Vaší pleť a pokožku těla zaplaví vitamíny.

Tea to Tan je multifunkční produkt, který je zcela pro každého. Bez protřepání lahvičky dosáhnete samoopalovacího tetování, které nebarví oblečení a vytvoří na Vašem obličeji a těle nádherný přirozený polibek slunečních paprsků. Protřepáním lahvičky se voda smíchá se zlato-hnědými mikročástečkami, které pokožce dodají nádhernou zářivost a prodlouží zároveň délku Vašeho opálení.

By Terry – Aqua-Tint Lip&Cheek (2,4ml x 2 za 1 190,-Kč)

Dalším produktem z letní kolekce SPLASH EVASION je spojení tvářenky a lesku Aqua-Tint, které vytvoří na Vaší opálené pleti neodolatelnou kombinaci ideální pro teplé letní noci. Jak už jistě u By Terry očekáváme, nejedná se o klasický produkt z dekorativní kosmetiky. Díky obsahu extraktů z třešní zaplaví Vaše rty a líčka vitamíny a zároveň je chrání svými silnými antioxidačními účinky.

Aqua-Tint můžete použít dvěma způsoby. Bez protřepání lahvičky jsou barvy v podstatě transparentní a přizpůsobí se tónu pleti. Po protřepání lahvičky se voda smíchá s mikročástečkami, které zanechají lesklý a zároveň mokrý efekt na líčkách a rtech, které přímo vybízejí k polibku.

By Terry – Mascara Terrybly Waterproof (8 ml za 990,-Kč)

Posledním produktem, bez kterého se v létě rozhodně neobejdete, je voděodolná řasenka Mascara Terrybly. Můžete se smát, brečet, potápět se, plavat a Vaše oči zůstanou pořád neodolatelně svůdné. Voděodolná verze ikonické řasenky je hitem letošního léta.

Díky své úžasné formuli si ji rozhodně zamilujete – obsahuje sérum posilující oslabené a křehké řasy a zároveň si oblíbíte i její úžasný kartáček, který pročeše každou řasu zvlášť a dodá jim neodolatelné prodloužení a natočení. Voděodolná řasenka Mascara Terrybly Waterproof obsahuje navíc ještě včelí vosk, díky kterému se na ni opravdu můžete spolehnout za jakýchkoli podmínek.

Produkty By Terry jsou k zakoupení v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top