Gamme-Liftessence-2016---portrait-60x80cm---BD

TZ: By Terry – Liftessence

By Terry – Liftessence®

Nová liftingová řada Liftessence® od značky By Terry je výsledkem desetiletého intenzivního výzkumu, v rámci kterého vědci z By Terry zkoumali účinky buněčných výtažků z červených růží. Výsledky jsou fantastické: výtažky z buněk z červených růží mají pro pleť zázračné vyhlazující a liftingové účinky, dokáží pleť posílit, restrukturalizovat a zpevnit kontury obličeje. Řada Liftessence® obsahuje šest úžasných produktů, které si zamilujete pro své skvělé účinky, ale také i pro svou zcela charakteristickou vůni čerstvě natrhaných růží.

Od 40 let kontury obličeje začínají rapidně klesat, což mění celkový výraz obličeje, jež je zamračený a unavený. Fibroblasty, kolagenová vlákna a kyselina hyaluronová už zkrátka nejsou tak aktivní, jako byly dříve a pleť tím trpí. By Terry proto přichází s úžasnou řadou Liftessence®, jejímž kouzlem jsou výtažky z červených růží, které i dnes kromě svých kosmetických účinků, vyvolávají silné pocity vášně a vyjadřují hluboké city vůči druhé osobě. Výtažky z této magické květiny dokáží vykouzlit nejedné ženě úsměv na tváři, zároveň ale působí protistárnoucím účinkem, regenerují a vyživují pleť. Produkty z této řady dokáží opět aktivovat kolagenová vlákna, hydratují pleť a zásobí ji vitamíny díky svým silným antioxidačním účinkům. Nechte se unášet vášnivými myšlenkami s liftingovou řadou Liftessence® od značky By Terry a dopřejte pleti zaslouženou péči v nadcházejícím zimním období. Jen varujeme, že na těchto produktech si vytvoříte závislost ještě rychleji než na dobré kávě.

Liftessence® Global Serum (30 ml za 3 790,-Kč)

Intenzivní obnovující koncentrát

Zázračná narůžovělá lahvička obsahuje nejsilnější koncentraci buněčných výtažků z červených růží. Spojením těchto výtažků s výtažky z rostliny galangy Vás bude pleť milovat – pleť je okamžitě vyhlazena, hydratovaná a vrásky jsou redukovány.

Použití: Naneste sérum ráno a večer na odlíčenou a vyčištěnou pleť pod Váš oblíbený krém.

 Liftessence® Daily Cream (30 gr za 3 190,-Kč)

Vyhlazující denní krém

Liftessence® Daily Cream obsahuje výtažky z ibišku, jež patří mezi osvědčené aktivní ingredience, které dokáží spolehlivě stimulovat fibroblasty – buňky zodpovědné za tvorbu kolagenu. Další aktivní látkou je vosk z růží, který pleť vyživuje, regeneruje a zjemňuje.

Použití: Naneste ráno na Vaše oblíbené sérum. Vhodné pro normální pleť.

Liftessence® Rich Cream (30 gr za 3 390,-Kč)

Hutnější vyhlazující denní krém

Hutnější varianta denního krému Daily Crem je ve formě bohatého balzámu. Stejně jako jeho lehčí varianta obsahuje zázračné buněčné výtažky z červených růží, které mají silné liftingové a antioxidační účinky na pleť. Další aktivní ingrediencí jsou výtažky z ibišku a z černých růží, jež aktivují buněčnou výměnu. Výsledkem je tak vyhlazená, hydratovaná a sjednocená pleť.

Použití: Naneste ráno na odlíčenou a vyčištěnou pleť na Vaše oblíbené sérum. Vhodné pro sušší typ pleti.

Liftessence Oil Elixir (30 ml za 2 990,-Kč)

Dokonalé regenerační olejové sérum

By Terry chce splnit přání každé ženy, proto přichází s perfektní kombinací smyslnosti a efektivity ve formě olejového koncentrátu. Ten pleť nádherně vyživuje, i pokud je extrémně suchá nebo bez života. Liftessence® Oil Elixir obsahuje šest výtažků z různých druhů růží jako např. červené, černé či francouzské, jež mají revitalizační, hydratační, vyživující a regenerační účinky. Zároveň neutralizují volné radikály, zpomalují proces stárnutí a zásobují pleť vitamíny.

Použití: Naneste Liftessence® Oil Elixir ráno a večer jako krém. Při extrémně suché pleti můžete použití tento produkt jako sérum pod Váš oblíbený krém.

Liftessence® Night Cream (30 gr za 3 690,-Kč)

Intenzivní obnovující noční krém

Noc je zcela zásadní pro regeneraci pleti, proto je potřeba jí dopřát něco extra úžasného. Liftessence® Night Cream je geniálním řešením pro hloubkovou regeneraci pleti. Buněčné výtažky z červených růží se v tomto růžovém zázraku zkombinovaly s jasmínovými výtažky a výsledkem je vyhlazená pleť bez vrásek. A tak se ráno budete vždy těšit na svůj tajný večerní rituál, který Vám pomůže zastavit čas. Stačí jen začít..

Použití: Naneste Liftessence® na odlíčenou a vyčištěnou pleť jako závěrečný krok v péči o pleť.

Liftessence® Eye Contour (13 gr za 1 990,-Kč)

Intenzivní vyhlazující oční péče

Aby celá řada Liftessence® byla kompletní, musíme doplnit ještě oční krém Liftessence® Eye Contour. Oční okolí je velmi důležité, zejména v pokročilejším věku by měla být péče o tuto část pleti naprostou samozřejmostí. Tento oční krém bojuje proti tmavým kruhům a otokům díky výtažkům z měsíčku a jírovce maďalu. Zároveň oční okolí vyhlazuje a bojuje i proti popraskaným žilkám díky buněčným výtažkům z červených růží.

Použití: Naneste ráno a večer na odlíčené oční okolí.

 Produkty By Terry jsou k zakoupení v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz.

   

Zpět

Scroll To Top