Look-Spring-2015-Nude&Rose---BD

TZ: By Terry jarní kolekce

Před pár měsíci vstoupila francouzská dekorativní kosmetika By Terry na český trh a nyní s sebou přináší i jarní kolekci Nude&Rose, která se stane Vaším must-have pro nadcházející období!

  Cellularose® Moisturizing CC Cream Cellularose® Blush Glacé Hyaluronic Sheer Nude

 

Cellularose® Moisturizing CC Cream

První must-have produkt z jarní kolekce By Terry je multifunkční CC krém, bez kterého jakoby jaro a léto nebylo. Tento zázrak v tubě vyživuje, hydratuje a sjednocuje pleť. Díky své krycí schopnosti dokáže zamaskovat i drobné nedokonalosti, které den po dni mizí. Obsahuje přes 2 milióny přírodních buněk z růží, které zlepšují postupně hydrataci pleti, posilují její lipidickou bariéru, detoxikují pleť a zvyšují buněčnou výměnu o 27% už při prvním použití. Vitamín E a hydro komplex se postarají o mladistvý vzhled Vaší pleti, zatímco Colour Control technologie obsahující mikro minerální pigmenty napravuje den po dni zářivost pleti. Ta bude po použití krásně sjednocená, prozářená a bude vypadat „nude“ - tedy velmi přirozeně jako kdybyste se takhle krásná již vzbudila. Na výběr máte ze 4 odstínů, z nichž si jistě vyberete ten právě pro Vás, který rozzáří Vaší pleť a dodá jí přirozený vzhled.

40 ml               1 790,-Kč   Cellularose® Blush Glacé

Limitovaná edice tvářenky od značky By Terry vytvoří během okamžiku krásný nude a baby doll vzhled, který bude vypadat svěže, přirozeně a jako byste byla políbená slunečními paprsky. Díky výtažkům z bílé růže, vitamínu E a vody z růže je tato tvářenka multifunkční produkt pro hydrataci, zabarvení a oživení pleti. V kombinaci se CC krémem vytvoří dokonale přirozený vzhled pleti. Dostupný jeden odstín.

12 g                 1 390,-Kč

Hyaluronic Sheer Nude

Nové odstíny hyaluronic sheer nude jsou jako stvořené pro jarní období. Kromě jejich barev si zamilujete jejich texturu, jež je na hranici balzámu a rtěnky, a proto rty krásně vyživuje, hydratuje a dodává jim plný vzhled. Zároveň odstraňuje vrásky a drobné linky na rtech a chrání je před UV zářením. Rtěnky obsahují komplex HA-Lip+ s kyselinou hyaluronovou, která rty zaplaví hydratací a vyživuje je po dobu 8 hodin. Na výběr máte z 5 nových odstínů určených pro letošní jaro, tak který bude ten Váš?

3 g                   790,-Kč

  Produkty By Terry jsou k dostání v salónu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1, 110 00). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top