Game-of-Light---Gamme---BD

TZ: By Terry – Game of Light

Pohrajte si se světlem s podzimní kolekcí Game of Light od značky By Terry!

Produkty z podzimní limitované kolekce si zamilujete – Game of Light obsahuje úchvatnou paletku očních stínů s krásnými podzimními barvami, dva odstíny duo kompaktních pudrů a tvářenek pro rozjasněný a bezchybný vzhled, dva nové dech beroucí odstíny tekutých rtěnek Terrybly Velvet Rouge a zlatavě metalický lak na nehty. Nenechte si letošní podzim zkazit deštivým počasím a nalaďte se na barevnou rozvernost s novou podzimní kolekcí Game of Light!

 Eye Designer Palette odstín „Icy Glow“

Nová paleta očních stínů je více než jen sada dalších očních stínů – barevné odstíny Vás naprosto dostanou a pouzdro je zároveň krásným sběratelským kouskem. S podzimní kolekcí vykouzlíte nádherně ledově zářivý vzhled očí, které budou přitahovat pohled ostatních jako diamant. Terry de Gunzburg zkombinovala barvy opět velmi chytře, a tak v pouzdru najdete barvičky od bílé, tyrkysově zelené, po tmavě modrou, hnědou a další ledové barvy, jež jsou zároveň ještě políbené posledními paprsky slunce. S deseti očními stíny můžete vytvořit různé kombinace a zároveň stíny můžete použít na sucho či na mokro a vytvořit si tak svůj vlastní dokonalý pohled. Jen varujeme, že se jedná o limitovanou edici a tak doporučujeme skočit si pro ní co nejdříve.

Terrybly Densiliss® Contouring

By Terry hýbe tradičními konvencemi dekorativní kosmetiky a tak přichází s další profesionální technikou, jež se používá v zákulisí přehlídek a jež je založená na souhře světla a stínu, která dokáže vytvořit dokonale sofistikovaný vzhled. By Terry představuje dva odstíny duo kompaktních pudrů a dva odstíny duo tvářenky. Tmavší odstín z dvojice můžete použít na zakrytí problematických partií a zvýrazněných linek a světlejší zase na zdůraznění předností a dodání krásného rozjasněného vzhledu. Pleť je po použití rozzářenější, odpočinutější, krásně tvarovaná a viditelně mladší. Exkluzivní Densiliss® technologie tlumí linky a dokáže zamaskovat i hluboké vrásky a nedokonalosti. Výsledkem je tak krásně vytvarovaná, vyhlazená a zářivá pleť s úžasným sofistikovaným vzhledem.

Terrybly Velvet Rouge odstín „My Red“ a „Palace Garnet“

Terrybly Velvet Rouge je pojem, který rozhodně není potřeba představovat. Produkt, jenž je univerzální jako lesk a zároveň vysoce pigmentovaný jako rtěnka, přichází s dvěma novými žhavými podzimními odstíny. Odstín My Red je inspirovaný zákulisím přehlídek Yves Saint Laurenta a zároveň je červená barva nejoblíbenější barvou samotné Terry de Gunzburg. Probuzuje v ženách totiž dokonalou femme fatale. Odstín Palace Garnet je zase limitovaná edice v tajemné barvě minerálu granát, jenž dodá rtům uhrančivost. Stačí se už jen usmát a vše Vám bude dovoleno. Oba podzimní odstíny mají zakulacený aplikátor, který si zamilujete, protože nanášení s ním je vlastně jednoduchá zábava a výsledek je zkrátka perfektní. Rozmazlujte se a dopřejte si pocit výjimečnosti s jedním z těchto nových odstínů Terrybly Velvet Rouge.

Nail Lacque Terrybly odstín „Goutte de Mercure“

Věnujte letošní podzim pozornost i svým nehtům a ozdobte je novým lakem Goutte de Mercure, který vytvoří na nehtech dokonale sofistikovaný pochromovaný efekt. Zlatý metalický odstín bude tančit na Vašich nehtech nekonečnou variací odlesků. Krásnou barvu si jistě zamilujete, stejně jako precizní štěteček, se kterým je nanášení laku snadné jako úsměv na krásného muže, jenž zrovna prochází kolem Vás. Goutte de Mercure je limitovaná edice, tak si ji rozhodně nenechte ujít.

Produkty By Terry jsou k dostání v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz.

   

Zpět

Scroll To Top