PALETTE-Couleurs_packshot_HD

TZ: By Terry Eye Designer Palette

Řekněte vše potřebné pomocí svých nádherně nalíčených očí a staňte se kosmetickou ikonou díky novým paletám očních stínů a oční bázi od značky By Terry!

 

Francouzská kosmetická značka By Terry uvádí na český trh dva úžasné produkty, díky nimž proměníte své oči v dva překrásné drahokamy – paletu očních stínů Eye Designer Palette a bázi pod oční stíny Eye Base najdete v pražském salonu a butiku L´Eclat

By Terry – Eye Designer Palette (2 190,-Kč)

Paleta očních stínů Eye Designer Palette je k dostání ve dvou okouzlujících provedeních, ze kterých si jistě vyberete tu právě pro Vás. Pokud máte u očních palet vždy ten stejný problém, že se Vám líbí pouze některé barvy, ale ty ostatní nevyužijete a tak raději paletu necháte v obchodě, u těchto palet budete mít opačný problém – nebudete vědět, kterou barvu dříve zkusit a zda si nekoupit obě barevné varianty. Eye Designer Palette jsou perfektně provedené, což nás u tak precizní umělkyně a make-up guru ani trochu nepřekvapuje – jsou v akorát velikosti, která je perfektní do kabelky i na cesty a barvy stínů jsou neuvěřitelně inteligentně zkombinované, aby se Vám nestalo, že některou z barev vůbec nevyužijete. Barvy jsou také koncipovány tak, abyste našla jak barvy na denní nošení, tak na večerní příležitosti, zároveň jsou neuvěřitelně moderní.

Eye Designer Palette v sobě ukrývají deset úchvatných stínů, jež můžete nanášet na sucho nebo na mokro dle Vaší libosti a příležitosti. Z čeho budete také unešená, je jejich dlouhotrvající výdrž, díky které se nemusíte obávat, že Vám líčení během dne či večera nevydrží. Stačí si jen vybrat, jakou barevnou kombinaci zvolíte a můžete si začít hrát s jednotlivými barvami, díky kterým vytvoříte neodolatelný pohled, který o Vás prozradí vše potřebné.

Dostupné ve dvou barevných provedeních: Smoky Nude a Color Design.

By Terry – Eye Base Prime to Fix (890,-Kč)

Báze pod oční stíny je zcela zásadní krok, pokud chcete, aby Vám oční stíny vydržely neuvěřitelně dlouho krásné a intenzivní. Terry de Gunzburg přichází s oční bází, která prodlužuje výdrž a intenzitu stínů, ale zároveň vyživuje, zjemňuje a hydratuje oční víčko. Eye Base bojuje proti volným radikálům díky obsahu aminokyselin a vitamínu E. I tato skvělá novinka vychází z koncepce zakladatelky, jež chce tvořit kosmetické produkty, které nejsou pouhou dekorativní kosmetikou, ale jsou zároveň péčí o pleť.

Bezbarvá báze je pouze o jediném přesvědčivém argumentu – stačí vyzkoušet a uvidíte, že ve vaší kosmetické výbavě už nebude nikdy chybět. Můžete ji aplikovat samostatně pro prozáření a sjednocení očního víčka nebo jako bázi pod oční stíny – ideálně pod stíny z palety Eye Designer Palette a uvidíte, že výsledky budou fantastické!

Produkty By Terry jsou k zakoupení v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top