Packshot---Parfum-Flagrant-Délice---HD-web

TZ: By Terry de Gunzburg Flagrant Delice

Proměňte se v nejrozkošnější a nejsvůdnější bytost na světě díky nové vůni Flagrant Delice od By Terry de Gunzburg!

Květinově-ovocná parfémovaná voda Flagrant Delice je neodolatelně svůdná, smyslná a delikátní. Je jako hříšný elixír pro Vaše okolí, kterému se nedá odolat a který se vryje do paměti každému, kdo s ním přijde do sebemenšího kontaktu. Buďte dráždivá a charakteristická s Flagrant Delice.

Parfémovanou vůni spouštějí ovocné nóty bergamotu spojené s citrusovým koktejlem, které dodávají vůni svěží nádech, jenž prostupuje do srdce parfému díky harmonickému spojení ovoce fig a svěžích okvětních lístků. Základ vyzařují lehce nahořklé mandlové esence, následované charakteristickou vůní fazole tonky, jemné vůně vanilky a pižma.

Flakón vůně Flagrant Delice je stejný jako celá řada parfémů By Terry de Gunzburg – je jako vzácný talisman, který budete chtít mít neustále u sebe. Flakón je spojením vášně zakladatelky Terry v umění, moderního trendu, luxusu a elegance. Třešničkou na dortu je metalicky vyrytý emblém s názvem parfému.

Parfémovaná voda Flagrant Delice 50 ml za 2 190,-Kč, 100 ml za 3 640,-Kč je k dostání v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top