Ultratime-Anti-ageing-Mass-Mask-Gel-web

TZ: Annayake Mass mask gel

Japonská kosmetika Annayake uvádí protistárnoucí řadu Ultratime, která je perfektním řešením v prevenci proti vráskám a pro ženy a muže bojující s prvními známkami stárnutí.

Annayake – Anti-ageing mass-mask gel

Expresní maska Anti-ageing mass-mask gel se postará o několik zázračných účinků během pouhých tří minut – stimuluje přirozené funkce pleti, hloubkově ji hydratuje a bojuje proti jejímu stárnutí. Maska zásobí Vaší pleť vitamíny, obsahuje totiž vitamín B a lipozomální vitamíny A a E, které se postarají o protistárnoucí účinek a o dodání energie Vaší pleti. Dále obsahuje sfingolipidy, které hydratují a vyživují pleť. Textura masky se přemění během používání stejně jako u většiny produktů Annayake – na počátku perleťový krém se změní v jemný bílý krém. Po použití masky je pleť perfektně hydratovaná, sjednocená a vyhlazená.

Použití: Naneste masku na odlíčený a vyčištěný obličej a vmasírujte masku do pleti. Nechte působit tři minuty a poté odstraňte zbytky masky vatovým tampónkem nebo pleťovou vodou. Používejte jednou až dvakrát týdně. Vhodné pro všechny typy pleti.

50 ml               1 500,-Kč

Produkty Annayake stejně jako kosmetická ošetření Annayake jsou k dostání v salónu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1, 110 00). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top