Bonheur-Her-RVB

TZ: Annayake Happiness

Buďte jednoduše „HAPPY“ s novou dámskou a pánskou vůní Happiness od japonské značky Annayake!

Happiness, Glück, Bonheur, Geluk, Felicitá, Felicidad – ve všech těchto slovech je ukryt krásný pocit štěstí, který je tak osvobozující. Nechte léto letošního roku, aby se vrylo hluboko do Vaší paměti v podobě nezapomenutelných zážitků, pohody a zejména pocitu štěstí. Obě vůně na sobě mají namalovaný symbol štěstí, který Vám připomene každý den, proč je fajn mu jít naproti.

 Happiness For Her

Radostná dámská vůně je ztělesněním intenzivní a pohodové smyslnosti, která Vás bude doprovázet během celého letošního léta. Toaletní vodu si zamilujete hned od samotného počátku, kdy ucítíte svěží a ovocné nóty, jež jsou tvořené výtažky z granátového jablka a yuzu. Sladce květinové srdce je reprezentováno neodolatelnou vůní dvou rozkošných květin - pivoňky a magnolie. Ve smyslném základu se snoubí ambra společně s bílým pižmem, které završují dokonalou vůni pro nadcházející krásné letní období.

Happiness For Him

Japonská značka Annayake nechce mít šťastné pouze ženy, ale chce dopřát tento krásný pocit i mužům. Pánská vůně Happiness vyjadřuje radostnou a dynamickou náladu muže, pro něhož neexistuje špatná nálada. Toaletní vodu otevírají svěží nóty grapefruitu a máty, které se mísí s dřevitým srdcem, jež propůjčuje vůni mužnost v podobě cedrového dřeva. Smyslným základem se line vůně santalového dřeva a bílého pižma. Happiness For Him se stane Vaším talismanem při hledání štěstí, na který nedáte dopustit.

Toaletní voda Happiness For Women 50 ml a Happiness For Men 50 ml je k dostání stejně jako kosmetická ošetření značkou Annayake v salonu a butiku L´Eclat. www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top