EXTREME-FIRMING-CARE

TZ: Annayake Extreme Firming Care

Annayake představuje nový protivráskový elixír mládí Extreme Firming Care, díky kterému bude Vaše pleť vypnutá, vyhlazená a omlazená!

Annayake – Extreme Firming Care

Annayake se pyšní svojí extrémní řadou, která splní požadavky i té nejnáročnější pleti. Nyní je tato řada rozšířena o vysoce efektivní Extreme Firming Care, který hloubkově přetváří strukturu pleti a navrací jí původní pevnost. Je to opravdový klenot v péči o pleť.

Novinka z řady Extreme obsahuje aktivní ingredienci Architectyl, jež hloubkově reorganizuje a znovu vytváří síť kolagenových vláken, díky nimž bude Vaše pleť vypnutější a drobné linky i hluboké vrásky budou vyhlazeny. Další složkou je Plant-derived ACA, která stimuluje fibroblasty – buňky zodpovědné za tvorbu kolagenu - a napomáhá produkci vysoce kvalitního kolagenu. Vaše pleť tak dostane novou omlazující sprchu a kolagenová vlákna budou stejně funkční jako během mládí. Protivráskový koktejl je umocněn další látkou – otogirisou – která napomáhá zvýšené produkci kolagenu a dělá ho více kvalitním. V neposlední řadě olej z lněných semínek ze zeleného čaje hloubkově vyživuje pleť a zjemňuje ji. Všechny tyto famózní ingredience se postarají o mladistvý vzhled Vaší pleti.

Texturu krému si oblíbíte hned po prvním použití – i přes své úžasné omlazující účinky se krásně vstřebá do pleti a je tak ideálním podkladem pod Váš make-up. Stačí jen vyzkoušet.

50 ml za 4 730,-Kč

Produkty Annayake stejně jako kosmetická ošetření značkou Annayake jsou k dostání v salónu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top