UT-Crème-Redensifiante-AR

TZ: Annayake Antinwrinkle Redensifying Cream

Vyzkoušejte protivráskovou péči Anti-Wrinkle re-densifying cream od japonské značky Annayake!

 

Při tvorbě nového krému vycházela japonská značka z koncepce hojení pokožky při říznutí - pokožka se lépe zregeneruje díky léčivým krémům. Annayake proto vytvořilo Anti-Wrinkle re-densifying cream, který napomáhá procesu „hojení vrásek“ a vrásky jsou tak vyhlazeny, pleť je viditelně proměněná, mladší, sjednocenější a krásnější. Tento protivráskový koktejl v červeném kelímku vyplňuje epidermis a působí tak aktivně jako prevence a zároveň vyplňuje již vzniklé drobné linky a vrásky.

Účinnost tohoto krému je především díky dvěma aktivním japonským přírodním ingrediencím. První z nich je Kudzu extrakt – výtažek z kořenu asijské rostliny vyhlazuje pleť a posiluje kolagenové tkáně. Druhou zázračnou složkou je Katrizen – tato aktivní ingredience napravuje kolagenová vlákna a je tak zmizíkem na vrásky. Výrobek si zamilujete nejen pro jeho skvělé účinky, ale také pro jeho texturu, jež je jemná, osvěžující s decentní vůní rostlinných výtažků.

  Použití: Používejte každý den ráno a / nebo večer jako kúru pro vyplnění vrásek a podpoření krásné pleti nejméně po dobu 4 týdnů. Výrobek je vhodný pro všechny typy pleti.   Anti-Wrinkle re-densifying cream (50 ml za 3 899,-Kč) je k dostání exkluzivně v salonu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). www.eclatsalon.cz

   

Zpět

Scroll To Top