CELLULAROSE-MICELLAR-WATER-CLEANSER---Packshot---New-juillet-2015---BD

Micellar Water Cleanser

Čištění – Hydratace

Nová micelární voda od By Terry je produkt, který zkrátka musíte mít. Všechna slova jsou zbytečná, dokud ji nevyzkoušíte. Tato jemná micelární voda je obohacená o buněčné výtažky z bílých a černých růží, které velmi šetrně odstraní i dlouho držící make-up, veškeré nečistoty a zároveň pleť hydratuje, okysličuje, vyhlazuje a prozařuje. V jednom okamžiku jste tak naprosto dokonalá i bez líčení.

Buňky z bílých růží mají úžasné rozjasňující schopnosti, zároveň stimulují proces detoxikace buněk a čistí pleť do úplné hloubky. Bílé růže jsou zase známé svou hydratační a vyhlazující účinností, zatímco černé růže jsou bohaté na obsah flavonoidů, jež chrání buněčnou membránu. Pleť je po použití perfektně vyčištěná, zbavená jakéhokoli make-upu a nečistot, je viditelně omlazená a vyzařuje dlouhotrvající čistotu a prozáření.

Micelární vodu můžete použit buď samostatně, nebo s použitím vatového tamponku pro odlíčení pleti i očí. Používejte ráno a večer pro dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť, která tak bude připravená pro nanesení dalších kroků v péči o pleť.

150 ml     1 350,-Kč

Zpět

Scroll To Top