CELLULAROSE-DUAL-EXFOLIATION-SCRUB---Packshot----New-Juillet-2015---BD

Dual Exfoliation Scrub

Hloubkové čištění – Odstranění odumřelých buněk

První novinkou z čistícího rituálu je dvoufázový exfoliační scrub, který je naprosto fenomenální záležitostí. Do hloubky čistí pleť, odstraňuje její odumřelé buňky a vyhlazuje pleť, kterou trápí zejména nejednotný odstín. Po použití je tak Vaše pokožka nádherně rozjasněná a zrelaxovaná.

Jeho dvojí exfoliační technologie dodává pleti zářivý vzhled, zanechává ji dokonale čistou a prozářenou bez odumřelých buněk, které způsobí tolik nechtěný zašedlý tón pleti a skutečnost, že člověk vypadá unaveně a starší.

Proč je tento peeling naprosto dokonalý? Obsahuje buňky z bílých růží, jež velmi šetrně ale účinně stimulují buněčnou výměnu a zbavují pleť toxinů, které napomáhají k jejímu zašedlému vzhledu. Druhou aktivní ingrediencí jsou semínka růží, které jsou bohaté na vitamín C a vyhlazují šetrně texturu pleti. Jejich mechanická aktivita zlepšuje mikrocirkulaci a napomáhá odstranit z pleti toxiny, zatímco ji zanechává dlouhodobě prozářenou. Pleť je tak plná života, omlazená a vyhlazená.

Dokonale jemnou texturu peelingového balzámu si zamilujete – na začátku je vodovo-gelová a drobnou masáží se přemění na velmi jemný olej. Při kontaktu s vodou se změní v mléčnou emulzi, která zanechává pleť čistou, svěží a projasněnou bez pocitu podráždění.

 

100 g     1 590,-Kč

Zpět

Scroll To Top