ClarifyingPack-web

Clarifying Pack

Clarifying Pack je naprostý must-have z řady Expert of Light – dokonalé spojení masky a peelingu – zaručí, že po použití rozhodně bude Vaše pleť krásnější než dříve. Obsahuje hexylresorcinol redukující tvorbu melaninu a niacinamid, známý jako vitamín B3, který snižuje tvorbu kožního mazu a zesvětluje pigmentové skvrny. Papayové a rýžové výtažky odstraní velmi jemně odumřelé buňky, přebytečný kožní maz a zanechají pleť nádherně prozářenou, zjemněnou a pigmentové nedokonalosti budou již po prvním použití zesvětleny. DNA zinek se postará o dokonale prozářenou a hydratovanou pleť.

Clarifying Pack je vhodný pro normální, smíšenou a mastnou pleť, zejména pro pleť zašedlou, jež potřebuje rozzářit, sjednotit a snížit tvorbu kožního mazu. Krémová textura se po chvíli změní v hydratační spršku, jež si hýčká Vaší pleť.

Použití: Naneste 1 – 2x týdně na perfektně vyčištěnou pleť, vyhněte se oblasti kolem očí a nechte působit 5 minut. Poté lehce navlhčenými prsty proveďte krátkou masáž, abyste odstranili odumřelé buňky z pleti. Nakonec smyjte dostatečným množstvím vody.

50 ml     5 240,-Kč

Zpět

Scroll To Top